KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618394
nr 1561 8394
Oidentifierad konstnär. Vinter. Signerad S Kjellson, daterad -28. Olja på pannå, 42x42 cm, yttermått inklusive ram: 49x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 september 2023
kl 18:54:43
4/9 17:10:06
100 kr
4/9 17:38:11